Naujausi įrašai

LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMEČIUI SKIRTI RENGINIAI TRUSKAVOS PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

Vasario – 16-osios veikla priešmokyklinėje ir pradinėse klasėse

Vasario 2-9 d. Klasių ir koridoriaus erdvių puošimas.

Darbelių ir piešinių parodos ,,Mano Lietuva”rengimas.

Vasario 12-16 d. Lietuvos šimtmečio veiklos kalendorius (kasdien po 10 min.  pirmos pamokos laiko skiriame Lietuvos temai; istorija, gamta, literatūra).

13 d. Tradicinės lietuvių šventė – Užgavėnės. Kaukių gaminimas. Blynų degustacija.

Knygos apie Lietuvą kūrimas ir maketavimas. Pagamintų knygelių paroda.

15 d. Dalyvavimas šventiniame renginyje ir fotosesijoje skirtoje atkurtos Lietuvos- 100 mečiui.

Vasario – 16-osios veikla penktose – dešimtose klasėse

Vasario 15 d. Mokinių taryba organizuojama nuotraukų paroda, skirta Lietuvos šimtmečiui.  Nuotraukos bus nominuotos, balsavimo būdu rinksime ,,patriotiškiausią‘‘, ,,vaizdingiausią‘‘, ,,kūrybiškiausią‘‘, ,,monumentaliausią‘‘, bei ,,išraiškingiausią‘‘ nuotraukas. Į kūrybos procesą maloniai kviečiame įsitraukti ne tik mokinius, bet ir visą mokyklos bendruomenę.

Valstybės šimtmečio proga, klasių foto nuotraukų sesija – patriotiškiausiai nuotraukai.      12 val. Minėjimas valstybės šimtmečio proga „Dainuoju Lietuvai“

Vasario 16 d. Truskavos pagrindinės mokyklos „Žygeivių“ būrelio žygis – Kėdainių įgulos savanorių keliais. Žygį organizuoja  „Stepo sala“.

Mokyklos administracija

1. Partneriai pasirašė sutartį Parašykite komentarą
  2. Informacija Parašykite komentarą
  3. Rajoninės tinklinio varžybos Parašykite komentarą