Integruota diena ,,Mes rūšiuojam“

Balandžio 19 d. mūsų mokykloje vyko integruotai dienai  ,,Mes rūšiuojam“ skirtos įvairios veiklos.

Penktokai per anglų kalbos pamoką žiūrėjo dokumentinį filmą anglų kalba, apie tai, kaip plastiko buteliai gali tapti mūsų nešiojamais drabužiais. Vėliau internete ieškojo įdomiausių faktų apie rūšiavimą, juos išvertė į lietuvių kalbą ir pagamino plakatą.

Per matematikos pamoką 7 kl. mokiniai pasikartoję trikampius ir keturkampius, juos surūšiavo ir nubraižė panaudodami liniuotę ir skriestuvą.

Per lietuvių kalbos pamoką aštuntokai mokėsi pasigaminti atviruką iš kartoninės dėžės, vėliau kūrė eilėraščius apie rūšiavimą, kuriuos užrašė į jau pasigamintus atvirukus.

Devintokai per rusų kalbos pamoką metu žiūrėjo vaizdo įrašus apie rūšiavimą ir gamino plakatą.

Dešimtokai per lietuvių kalbos pamoką domėjosi apie užterščiausias pasaulio vietas ir mokėsi rašyti išvadas.

Po integruotų pamokų visos klasės pristatė savo integruotos veiklos rezultatus.

Anglų kalbos mokytoja V. Kotinskienė