Dešimtokų išleistuvės

Toj rudenio alėjoj,
Švies mokykla –
Sena, baltais langais…

Birželio 19 d. Truskavos pagrindinėje mokykloje vyko atsisveikinimas su dešimtokais.  Klasės vadovė M. Žižiūnienė savo auklėtinius skatino siekti užsibrėžtų tikslų ir svajonių, linkėjo sėkmės ir prašė nepamiršti mokyklos. Mokyklos direktorė pasveikino dešimtokus baigus vieną gyvenimo etapą – pagrindinę mokyklą – ir pradėjus naują. Dalykų mokytojai palinkėjo gerų atostogų, meilės, išbandymų, nepasiduoti gyvenimo siunčiamiems sunkumams ir drąsiai žengti į priekį. Ši graži mokyklinė cereremonija, pasibaigusi jautriomis tėvelių ir mokinių ašaromis, turėjo smagų tęsinį – išvyką į Skinderiškio dendrologinį parką.

Dešimtokai su savo geriausiais mokyklos draugais išvyko į pažintinę kultūrinę kelionę po Skinderiškio parką. Čia mokiniai turėjo galimybę aktyviai papramogauti, užfiksuoti puikias savo šventės akimirkas nuotraukose, susipažinti su retais sausumos ir vandens augalais, pasigrožėti nuo apžvalgos bokštelių atsiveriančiais gamtos vaizdais, pasidžiaugti atokvėpio minutėle.

Dešimtos klasės mokiniams linkime gero kelio naujame gyvenimo etape!