2 – 4 klasių mokinių protų mūšis „Ką žinau apie Lietuvą?“

Kovo 10 dieną mokykloje vyko 2 – 4 klasių mokinių protų mūšis „Ką žinau apie Lietuvą?“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Protų mūšio tikslas – gilinti žinias apie Lietuvos istoriją, geografiją, papročius, tradicijas, suteikiant teigiamų emocijų, formuojant draugiškumą ir garbingo rungtyniavimo įgūdžius. Renginyje dalyvavo 3 komandos: „Lietuviai“, „Gudruoliai“, „Už Lietuvą!“, kurias sudarė po 9 – 10 mokinių.

Protų mūšis vyko 3 etapais. Kiekviename etape mokiniai turėjo atsakyti į 10 pateiktų klausimų apie Lietuvos istoriją, geografiją, gamtą. Turėjo progą prisiminti, kaip vadinami senoviniai kaimo rakandai, muzikos instrumentai.

Visų etapų metu tarp komandų vyko apylygė kova. Protų mūšio komandų atsakymus vertino komisija: mokyklos direktorė R. Levinienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja S. Kaziukaitienė ir pirmokų mokytoja D.Ivanauskienė. Komisija suskaičiavus balus paskelbė, kad nugalėjo komanda “Už Lietuvą!“. Nugalėtojams įteikti padėkos raštai.

Mokiniai labai džiaugėsi, kad galėjo susirungti tokioje netradicinėje kovoje ir pasitikrinti, ką žino apie Lietuvą.

Protų mūšio „Ką žinau apie Lietuvą?“ akimirkos