Dėl 1,2 proc. GPM skyrimo

K V I E Č I A M E

TRUSKAVOS PAGRINDINĖS MOKYKLOS DARBUOTOJUS, MOKINIŲ TĖVELIUS (GLOBĖJUS, RŪPINTOJUS)

1,2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM)

skirti Truskavos pagrindinei mokyklai!

Paramą galima skirti pateikiant prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) iki 2021 m. gegužės 3 d.

Kaip skirti 1,2 proc.?

1. VMI pateikiant pajamų mokesčio deklaraciją atsiranda nuoroda „ Prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms“.

2. Arba prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos(EDS).

Pasirinkite formą papildymui „FR0512 versija 4“.

Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

5. Mokestinis laikotarpis – 2020

6. 6S Mokesčio dalį skiriu gavėjams – V

7. E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)

8. E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 191017430

9. E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – gali būti iki 1,2

10. E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – (nurodote Jums tinkamą laikotarpį)

Užpildžius formą, lango viršuje kairėje pusėje spausti „Tikrinti klaidas“ (raudonas šauktukas).

Viršuje dešinėje pusėje paspausti „Pateikti deklaraciją“. Pateikus deklaraciją atsidaro dar vienas langas „Pateikti deklaraciją kartu patvirtinate duomenų teisingumą“, kuriame paspausti „Pateikti deklaraciją“.

Telefonas pasiteiravimui : 8 650 41415; 8 699 46 709; el. p. truskavosmokykla@gmail.com

IŠ ANKSTO DĖKOJAME!