9 – 10 klasių išvyka į Vilnių

Lapkričio 24 d.  9 – 10 klasių mokiniai lydimi klasės auklėtojų R. Miliūnienės ir V. Kotinskienės lankėsi Vilniuje. Pirma kelionės stotelė buvo Litexpo parodų rūmai, kuriuose aplankėme parodą ,,Mokyklą be sienų“. Parodoje gyvai ir interaktyviai buvo pristatomi ugdymo(si) metodai, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos. Parodos metu aplankėme ir čia pat vykusias įvairių mokyklų mokinių darbų parodas, stebėjome interaktyvius muziejų prisistatymus.

Pavargę po parodos nutarėme nuvykti  ir į Vilniaus centrą čia aplankėme Pinigų muziejų, kuriame radome ir į Lietuvos Gineso rekordų knygą įrašytą iš centų pastatytą piramidę, kaldinomės pinigus, atsakinėjome į įvairius klausimus susijusius su pinigais,  prisiminėme kaip atrodė mūsų senieji pinigai, čia pat radome ir pirmąjį bankomatą. Keli mokiniai nutarė aplankyti ir Lietuvos nacionalinį muziejų. Stebėdami kaip Vilnius ruošiasi didžiosioms metų šventėms negalėjo neužsukti ir į Katedrą.  .