Akcija ,,Darom 2019“

    Prieš pat pavasario atostogas į mokyklą rinkomės dalyvauti akcijoje ,,Darom 2019“. Mūsų mokyklą supa graži aplinka, čia auga daug medžių bei krūmų, tad ir darbo buvo nemažai. 1- 10 klasių moksleiviai su savo klasių auklėtojomis, čiupę kas grėblį, kas šluotą, o kas didelius šiukšlių maišus, tvarkėme tiek mokyklos, tiek aplink esančias teritorijas. Darbams vadovavo mūsų nenuilstanti direktorės pavaduotoja ūkinėms reikmėms Onutė Rupšienė. Diena pasitaikė graži, saulėta, o nuotaika buvo puiki, tad darbas virte virė. Keletą valandų padirbėję, išvydome rezultatą- švariai išgrėbtas vejas, išrinktas šiukšles, iššluotus takus. Mokyklos teritorija dabar dar gražesnė, žolė sparčiai auga, gėlynuose stiepiasi ankstyvosios gėlės. Pasidžiaugę darbo rezultatais, į namus išsiskirstėme švęsti didžiųjų pavasario švenčių ir pavasarinių atostogų.