Antra vieta nacionaliniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Peizažas – Lietuvos spalvos“

Piešinių konkurso „PEIZAŽAS – LIETUVOS SPALVOS“ 2020 m. rezultatai

   Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja konkursuose. Dėkojame dalyvavusiems antrajame nacionaliniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „PEIZAŽAS – LIETUVOS SPALVOS“ 2020 m. Norime pasidžiaugti šauniais rezultatais. Temos „Pavasario peizažas Lietuvoje“ antros vietos nugalėtoja tapo –  AKVILĖ BANKAUSKAITĖ. Padėkos už kūrybiškumą skirtos: JOLITAI JANUKAITYTEI ir RENATAI KILIJONAITEI. Darbus galite pamatyti menų studijos FB:  https://www.facebook.com/linksmosspalvos.lt/  Sveikiname ir linkime nuostabių akimirkų piešiant, kuriant.

                                                                                        Dailės mokytoja Rima Miliūnienė