Atvirų durų diena policijoje

Spalio antrąją yra minima  Policijos diena. Atvirų durų surengtoje dienoje  Kėdainių rajono policijos komisariate  svečiavosi  ir Truskavos pagrindinės mokyklos 5-6 klasių mokiniai.

Buvo  galima  susipažinti su policijos veikla ir darbu  bei patiems išbandyti  naudojamą ekipiruotę bei techniką, pasėdėti policijos automobilyje, apžiūrėti areštinę O labiausiai patiko pabendrauti su pareigūnu Amsiu, dėlioti dėliones.  Pareigūnai kiekvienam norinčiajam galėjo padaryti jų pirštų antspaudus. Primintas  saugus elgesys tamsiuoju paros metu, būtina nešioti atšvaitus.

Po viešnagės policijoje mokiniai  buvo kupini įspūdžių.

                                                                                  6 kl. auklėtoja Asta Butrimaitė

                                                                         5 kl. auklėtoja Ramunė Steponavičienė

 

no images were found