BE PATYČIŲ

Emocinės paramos tarnybos „Vaikų linijos“ iniaciatyva Truskavos pagrindinės mokyklos bendruomenė  prisijungė prie kovo mėnesį vyksiančios Sąmoningumo didinimo akcijos BE PATYČIŲ. Visą kovo mėnesį mūsų mokykloje vyko įvairūs renginiai: klasių vadovai vedė klasių valandėles patyčių tema, kiekvieną dieną pertraukų metu mokiniai šoko, vyko filmų peržiūros, rinko draugiškiausią mokytoją, mokinį (ę). Savo kūrybiškumą ugdė kurdami šūkius, ketureilius, eilėraščius, dalyvavo Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ organizuotame krepšinio turnyre 3×3 „BE PYKČIO“.

Dėkojame visiems už gražų akcijos palaikymą, įdomius darbus, mintis, sutelktumą, pagalbą. Akcija baigėsi, tačiau norisi tikėti, kad jos idėja bus gyva visus metus. Patyčios – mūsų visų problema. Tik visi kartu galime įveikti tai, kas, daugumos nuomone, yra neįveikiama problema. Tad netylėkime,  reaguokime, padėkime.

Socialinė pedagogė R. Steponavičienė