„Be pykčio“ krepšinio turnyras 3×3 su Kėdainių krepšinio klubu „Nevėžis“

Kėdainių krepšinio klubas „Nevėžis“ kovo 4 dieną organizavo krepšinio turnyrą 3×3, kuriame dalyvavo keturios mokyklos komandos. Kovoms aikštelėje teisėjavo Kėdainių „Nevėžio“ legionieriai Adonte Joshua Parker ir Nikita Balashov.

Nugalėtojais tapo Aurimo Baltuškos, Ryčio Krikščionaičio ir Mantvydo Paplausko sudaryta komanda. Jiems teko garbė draugiškai pasivaržyti su „Nevėžio“ krepšininkais ir atstovauti Truskavos pagrindinę mokyklą finalinėse projekto „Be pykčio“ varžybose, kurios vyks Kėdainių arenoje.

Žiūrovai galėjo ne tik sirgti už savo mylimą komandą, bet ir dalyvauti baudų bei „snaiperio“ metimų konkursuose. Taip pat mokiniai noriai bendravo ir fotografavosi su vaikščiojančiais talismanais liūtu ir „Košiuku“.

Kuo didžiausios sėkmės finalinėse varžybose!