Būk saugus

Visus mokslo metus pirmokėliai mokėsi saugaus eismo pradžiamokslio. Smagu, kad mokiniai įsidėmėjo , kaip reikia elgtis gatvėje bei kelyje, kaip išvengti šiose vietose gresiančių pavojų, išmoko atpažinti kelio ženklus, kur segėti atšvaitus, kad būtų matomi. O gegužės mėnesio  viduryje sulaukė svečių –  į saugaus eismo pamoką atvyko Truskavos seniūnijos  policijos inspektorius  Tomas Martinaitis ir policijos pareigūnė Ingrida. Vaikai sėkmingai  atsakinėjo į  pareigūnų klausimus, atliko testą, apžiūrėjo policijos mašiną. Policijos pareigūnai betarpiškai, šiltai bendravo su mokinukais, o mokiniai už savo puikiai parodytą žinių bagažą gavo dovanų – atšvaitus ir atspindinčias šviesą liemenes. Taigi, pirmokai žino, kad kai laikaisi eismo taisyklių ir esi atidus, nelaimės pačios pasitraukia.

I kl. mokytoja Lina Barkauskienė