Didžiausia Lietuvoje nuotolinė pamoka „Mokonomika“

Vasario 4 d. vyresnių klasių mokiniai turėjo galimybę prisijungti ir stebėti didžiausią nuotolinę „Mokonomikos“ pamoką. Kiekviena klasė galėjo pasirinkti jai tinkamą Atradėjų, Kūrėjų ar Ekspertų klasę. Taip pat išsirinkti patinkamą pamoką su jos vedėju. Visi mokiniai išklausė Švietimo, mokslo ir sporto ministrės J. Šiugždinienės sveikinimą, Swedbanko vadovės I. Skisaker palinkėjimą. Mokiniai klausė įdomiųjų pamokų: kur susitinka pinigai ir idėjos; mažieji žemės palydovai, gimę Lietuvoje; kaip išlikti prisijungusiam ir saugiam; kuris superherojus apsaugos mūsų mikroklimatą; kokioje žemėje gyvensime po šimto metų; kas yra finansinis intelektas; kada informacija klaidina, kaip atpažinti melagienas; penki lausimai apie senovės Lietuvą.  Jas skaitė ir jau gerai žinomi ir dar nematyti žmonės, įvairių sričių atstovai: M. Ignotas, T. Norbutas, Ž. Augonė, S. Dikčius, R. Matusevičiūtė, J. Bagdanavičiūtė, N. Mačiulis ir kt. Pertraukų metu vyko susitikimai su moksleiviais iš viso pasaulio, pažintis su nerealia klase, pokalbis apie tvarumą su europarlamentaru V. Sinkevičiumi.

Matematikos ir fizikos mokytoja Margarita Žižiūnienė