Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

Mokinių taryba kviečia Truskavos mokyklos bendruomenę – mokinius, mokytojus, tėvelius, mokyklos darbuotojus – aktyviai  prisijungti prie gražios akcijos ir padovanoti knygų mūsų bibliotekai. Tikimės, kad klasių auklėtojai paragins savo klasės mokinius ir nuo savo klasės mokinių, jų tėvelių  padovanos knygą – įkvėpiančią, patariančią, motyvuojančią…   Akcijos pabaiga –  žiemos atostogų  pradžia. Būkime pilietiški!

Mokinių taryba