Dovanokime naujų knygų SAVO bibliotekai!

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet vėl kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Savo biblioteką turime mes visi, tik gal dar nesame jos atradę, pažinę, atnaujinę ryšio. Juk biblioteka – tai bendruomenė.  Bibliotekos yra mūsų mokyklose, universitetuose, jos yra mūsų miestuose ir miesteliuose, o kartais – mūsų kaimynystėje. Jos padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Biblioteka – saugi erdvė visiems, tad šiemet į ją ypač kviečiame šeimas – ateikite su vaikais, sesėmis, broliais, seneliais.

Jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kvies dovanoti knygas savo bibliotekai – galbūt galime prisidėti prie mokyklos, kurią baigėme, gerovės, gal atnešti knygą į savo gimtojo miestelio biblioteką, o tuo pačiu tapti nuolatiniu bibliotekos skaitytoju.

Mūsų mokykloje akcija vyks iki gruodžio 22 dienos. Mokinių Taryba kviečia mokyklos bendruomenę aktyviai įsitraukti į akciją ,,Knygų Kalėdos“. Kas, jei ne mes?… Būkim pilietiški, aktyvūs! Tikim, kad ir šiemet kiekviena klasė, mokyklos bendruomenės nariai  prisidės  prie šios gražios akcijos.