,,Draugystės naktis – 2“ Šėtos gimnazijoje

Jau antrus metus tęsiasi graži tradicija – Truskavos mokyklos   mokinių tarybos   nariai vyksta  į Šėtos gimnazijos renginį ,,Draugystės naktis“.

Mokiniai, sudarę mišrias komandas, dalyvavo ,,Protų mūšyje“, labai atidžiai ir susidomėję klausėsi buvusios Šėtos gimnazistės Gretos Kancevičiūtės, kuri sėkmingai mokosi generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Greta papasakojo, ką jai davė dalyvavimas mokinių tarybos veikloje, kalbėjo apie motyvacijos stiprinimą, siekiant savo tikslo. Būsima karininkė – tikra savo krašto patriotė, savo motyvacine kalba padrąsinusi  visus  renginio dalyvius niekada nepasiduoti, nenuleisti rankų… Vėliau lauke  vyko tinklinio, krepšinio, futbolo varžybos, rutulio stūmimas.

Dėkojame už puikų renginį Šėtos gimnazijos MT vadovei Lenai, mokiniams, mokinių tėveliams, mokytojams. Tikimės, kad mūsų draugystė tęsis ir kitais metais!

Kelios Truskavos mokyklos mokinių mintys apie renginį:

Ignė: Labai patiko Šėtos mokyklos mokinių šiltas ir jaukus sutikimas. Buvo smagu žaisti žaidimus ir susipažinti su naujais vaikais.

Eglė: Šėtos gimnazijoje man labai patiko visas vakaras, nes ten yra daug malonių ir draugiškų mokinių. Maloniai pasitiko mūsų mokyklą ir šiltai priėmė mus į savo draugų ratą. Su mielu noru vykčiau dar kartą!

Skirmantė: Man labai patiko Šėtos gimnazijoje: ten buvo labai draugiškų vaikų, viskas buvo linksma, nes visi žaidėm ir nei vienas neatstūmė ko nors iš mūsų.  Aš labai linksmai praleidau laiką ir dar labai norėčiau nuvažiuoti vėl.

no images were found