Dvi olimpinės savaitės

Vasario 10 – 21 dienomis mokykloje vyko projektas “Dvi olimpinės savaitės”, skirtas Pasaulio žiemos olimpiadai. Projekto atidarymo metu mokiniai susipažino su olimpinių savaičių veiklos programa, pasiskirstė užduotimis.

Dvi savaites mokiniai, padedami dalykų mokytojų, rengė užduotis, kurios buvo pristatytos paskutinę projekto dieną. Na, o kam labiau patiko sportuoti, tie galėjo išbandyti jėgas krepšinio baudų ir tritaškių mėtymo, stalo teniso, šuolio iš vietos, svorio kamuolio metimo, 192,27 metrų bėgimo, estafetinio bėgimo varžybose.

Vasario 21 d. visi rinkosi į olimpinių savaičių uždarymo šventę. Šventę pradėjo mokyklos šiolaikinio šokio grupė šokiu “Olimpic dance”, skambėjo Olimpiados himnas, mokiniai pristatė savo kūrybines užduotis: ką reiškia olimpinė simbolika, kokie buvę ankstesnių žiemos olimpinių žaidynių talismanai, susipažino su olimpinių žaidynių istorija, šių metų žaidynių miestu Sočiu.

Šventės metu buvo apdovanoti varžybų nugalėtojai, kuriems medalius projekto metu pagamino patys mokiniai.

Renginio metu mokiniai daugiau sužinojo apie olimpines žaidynes, lavino įgūdžius bendrauti ir bendradarbiauti, išbandė jėgas sportinėse varžybose, patyrė judėjimo džiaugsmą.