EBRU – įtraukianti, atpalaiduojanti, ugdanti programa šeimai

EBRU – prevencinė programa, skirta emocinių, socialinių kompetencijų ugdymui šeimose. E – Emocijų, B – Bendravimo, R – Racionalumo, U – ugdymas.

Pristatoma terapinė metodika – tapyba ant vandens. EBRU paveikslas kuriamas ant raudonais jūros dumbliais sutirštinto vandens. Tačiau pagrindinis metodikos įrankis – programos dalyvių jausmai, kurie spalvingomis emocijomis gulasi ant vandens paviršiaus. Kūrinys nuo vandens paviršiaus yra nuimamas papiruso lapu ir jūs galite išsaugoti, tai ką sukūrėte patys. Paskutinio (devinto) susitikimo metu bus galima išgirsti, ką iš tiesų ,,kalba“ nutapyti vaikų kūriniai, kas turi įtakos jų kintančioms būsenoms, ką daryti, kad išvengtume konfliktų, kaip išmokti mėgautis pozityvia tėvyste, kaip šeimose kurti jaukius, palaikančius vienas kitą tarpusavio santykius.

Kviečiame šeimas registruotis artimiausiu metu(el. paštu: nomeda6@gmail.com arba kreiptis pas klasės vadovus). Ši autentiška programa yra 80 proc. finansuojama, taigi vienas užsiėmimas šeimai kainuotų 8 eurus.

Susitikimai būtų planuojami vieną kartą į mėnesį, mokykloje, iš anksto suderinus laiką. Vieno susitikimo trukmė – 1val. Viso – 9 kartai.

Jei jums svarbu jūsų vaiko ateitis, kurios kokybę lems asmens sąmoningumas, vidiniai gebėjimai, stipriųjų asmeninių savybių atskleidimas, tai ši programa kaip tik Jums, mielieji.