Edukacinė išvyka į Kauną

Sausio 27 dieną Truskavos pagrindinės mokyklos 7-8 klasių mokiniai vyko į Kauno IX-tą fortą bei Tado Ivanausko zoologijos muziejų.

Ekskursija prasidėjo IX-ojo forto muziejuje, kuriame mokiniai aplankė okupacijų ekspoziciją ir supažino su sovietų ir nacių okupacijų vykdytais nusikaltimais Lietuvoje. Ekskursija tęsėsi IX forte – lankytojai supažindinami su forto istorija, autentiškomis erdvėmis bei skirtingus laikotarpius pristatančiomis ekspozicijomis. Galiausiai lankėmės forto gynybinėje sienoje (požemiuose).

Nors ekskursija truko beveik 3 valandas, mokiniai nei minutei neatitraukė dėmesio nuo įdomių ekskursijos gido pasakojimų bei pažėrė jam daug klausimų.

Išvyką tęsėme Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, kuriame mokiniai susipažino su Lietuvoje ir visame pasaulyje gyvenusiais bei gyvenančiais sausumos ir vandens gyvūnais, vabzdžiais, paukščiais.
Mokiniams didelę nuostabą kėlė tai, kad muziejuje dauguma eksponuojamų gyvūnų yra tikros jų iškamšos.

Išvykos nuotraukas rasite šioje nuorodoje.