Edukacinė išvyka į Ruklą

Spalio 7 dieną Truskavos pagrindinės mokyklos septintos ir dešimtos klasės  mokiniai, kartu su socialine pedagoge Ramūne Steponavičiene ir istorijos mokytoju Dainiumi Drumžliu dalyvavo  “Krašto apsaugos dienoje”.  Krašto apsaugos diena paskelbta siekiant sustiprinti kariuomenės ir visuomenės ryšį. Šią dieną siekiama supažindinti jaunimą su Lietuvos kariuomene ir kario profesija, informuoti apie valstybės gynybą ir savo pilietines pareigas bei prievoles valstybei.

Lietuvos kariuomenės MPB “Geležinis vilkas” ir Ruklos įgulos padaliniai, supažindino su kariniu daliniu, jo naudojama ginkluote ir įranga, išklausėme paskaitų  apie valstybės gynybą, karo tarnybos būdus, išbandėme įvairią  karinę veiklą – rikiuotę, žygiavimą, šaudėme į takinius šaudykloje, dalyvavome taktiniuose mokykuose, aplankėme kareivines. Diena prabėgo kupina įspūdžių ir naujų patyrimų.

no images were found