Edukacinė – pažintinė išvyka į Biržus

    Birželio 6 dieną, siekiant įtvirtinti ir pagilinti mokinių įvairių dalykų žinias, buvo suorganizuota išvyka į Biržus ir jo rajoną. Mokiniai aplankė įspūdingą kunigaikščio Radvilos pilį, pastatytą Apasčios ir Agluonos upių santakoje, Astravo dvarą, ėjo ilgiausiu Lietuvoje tiltu (ilgis 525m.) per Širvėnos ežerą. Taip pat klausėsi gidės pasakojimo apie žymius iš Biržų kilusius žmones, šiam kraštui būdingas karstines įgriuvas, smegduobes iš kurių pati žymiausia, didžiausia – „Karvės ola“, iki kurios ir nuvyko. Mokiniai apsilankė ir Kirkilų kraštovaizdžio draustinyje, lipo į apžvalgos bokštą (aukštis 32m.). Užlipus į apžvalgos bokštą, atsiveria nuostabūs vaizdai – 30 vandens pilnų  smegduobių, vadinamų Kirkilų ežerėliais. Mokiniai pamatė evangelikų reformatų, Šv. Jono krikštytojo bažnyčias, pravažiavo pro siaurojo geležinkelio kompleksą.

     Žinoma, neapsieita ir be pramogų. Mokiniai apsilankė ir jėgas išbandė Skaistakalnio nuotykių parke „Orangutanas“.

 

                                                                      Geografijos mokytoja Rima Miliūnienė

 

no images were found