Edukacinė – pažintinė išvyka į Kauną

Kovo 27 d. 5-7 klasių mokiniai aplankė Lietuvos aviacijos muziejų, kuriame susipažinome su Lietuvos aviacijos istorija, aviacine technika. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai išmėgino savo jėgas pilotuodami virtualų orlaivį, skraidymų imitatorių – orlaivio kabinos maketą su įdiegta valdymo bei programine įranga.

Aplankėme sporto ir cirko muziejus, kuriuose žiūrėjome edukacinius filmukus. Apžiūrėjome ekspozicijas, kurios supažindino su Lietuvos sporto ir cirko istorija nuo ištakų iki šių dienų, pagrindinėmis sporto šakomis ir cirko triukais.

Vaikščiodami po Vytauto Didžiojo karo muziejų mokiniai klausėsi gido pasakojimo apie archeologinius radinius, šaunamuosius ginklus, amunicijos rinkinius, Lietuvos valstybės ir karybos istorijos raidą.

no images were found