Edukacinė – pažintinė kelionė į Vilnių

Rugsėjo 25 dieną penktų, šeštų, septintų klasių mokiniai vyko į edukacinę – pažintinę kelionę, į Vilnių. Pirmiausia mokiniai apsilankė Liubavo dvaro malūne. Ten susipažino su šio dvaro aplinka ir ekspozicija, daug sužinojo apie savo šalies istoriją, architektūrą, senąsias vandens malūno technologijas, o kai kurias  išbandė patys. Mokiniai apsilankė ir Europos parke, kur dalyvavo aktyviame ir smagiame užsiėmime po atviru dangumi – „Lobio paieškose“. Vaikai, susiskirstę į komandas, gavo užduotis, užuominas, žemėlapius ir ieškojo tam tikrų šiuolaikinio meno kūrinių, skulptūrų. Teisingai atlikę užduotis, suradę visas dėlionės detales, dalyviai gavo apdovanojimą – simbolinį „lobį“. Užsiėmimo metu mokiniai  bendradarbiavo, padėjo vieni kitiems, prireikė ir orientacinių sugebėjimų, loginio mąstymo. Stebėdami vaizdingą kraštovaizdį, pravažiavę Žaliuosius ežerus, atvyko į Verkių regioninį paką. Čia pamatė Verkių rūmų architektūros ansamblį, parką, sužinojo, kokios augalų ir gyvūnų rūšys įrašytos į Lietuvos Raudonąją knygą. Išvykoje neapsieita ir be pramogų. Mokiniai apsilankė ir išbandė, kiek dar energijos turi šokinėdami ant batutų Sky parke. Grįždami visi dalinosi patirtais įspūdžiais.

                                                          Ramunė Steponavičienė ir Rima Miliūnienė