Edukacinė – pažintinė – pramoginė išvyka į Anykščius

Rugsėjo 23 d. septintų, devintų, dešimtų klasių mokiniai, lydimi savo auklėtojų, apsilankė Anykščiuose. Pirmasis sustojimas – Taujėnų dvaras. Mokiniai klausėsi pasakojimo apie dvaro istoriją, apžiūrėjo jo sales, grožėjosi nuostabia aplinka.

Pakeliui į Anykščius aplankė didžiulį riedulį – Puntuko brolį. Daug įspūdžių mokiniai patyrė moderniai įrengtame Anykščių regioninio parko lankytojų centre. Taip pat aplankė Angelų muziejų, kuriame gausu įvairių dailininkų ir tautodailininkų darbų. Nuo Šv. Mato bažnyčios bokšto apžvalgos aikštelės grožėjosi miesto vaizdais.

Praėję dar vieną riedulį Puntuką, mokiniai ėjo neseniai pastatytu lajų taku ir laipteliais kopė į apžvalgos bokštą. Išvyka nepraėjo be pramogų. Mokiniai aštrius pojūčius išbandė vasaros rogutėmis, „Kalitos salto“ bei Dainuvos nuotykių slėnyje.

no images were found