Edukacinė programa “ŽEMĖS ATMINTIS”

Kovo 9 d. visi priešmokyklinukai ir 1 – 4 klasių mokiniai vykome Raudondvario Dvaro Menų Inkubatoriaus kūrybines Dirbtuves, kur dalyvavome edukacinėje programoje “ŽEMĖS ATMINTIS” apie gintaro ir kitų fosilijų susiformavimą. Pamokoje sužinojome apie gintaro formavimosi prieš 40 – 60 mln. metų iki šių dienų istoriją, tyrinėjome nepaprastas Baltijos gintaro savybes, lietėme gintaro dulkes, sužinojome, kad gintaras dega. Labiausiai vaikams patiko edukacinės pamokos kūrybinis iššūkis – pasigaminti sau arba tikram draugui gintarinę draugystės apyrankę. Labai kruopštus darbas atsipirko. Namo grįžome laimingi, linksmi ir su naujomis gintarinėmis draugystės apyrankėmis.

                                               Pradinių klasių mokytoja Svetlana Bolisienė  

no images were found