Edukacinė programa “ŽEMĖS ATMINTIS”

Kovo 9 d. visi priešmokyklinukai ir 1 – 4 klasių mokiniai vykome Raudondvario Dvaro Menų Inkubatoriaus kūrybines Dirbtuves, kur dalyvavome edukacinėje programoje “ŽEMĖS ATMINTIS” apie gintaro ir kitų fosilijų susiformavimą. Pamokoje sužinojome apie gintaro formavimosi prieš 40 – 60 mln. metų iki šių dienų istoriją, tyrinėjome nepaprastas Baltijos gintaro savybes, lietėme gintaro dulkes, sužinojome, kad gintaras dega. Labiausiai vaikams patiko edukacinės pamokos kūrybinis iššūkis – pasigaminti sau arba tikram draugui gintarinę draugystės apyrankę. Labai kruopštus darbas atsipirko. Namo grįžome laimingi, linksmi ir su naujomis gintarinėmis draugystės apyrankėmis.

Pradinių klasių mokytoja Svetlana Bolisienė