Edukaciniai renginiai

Gruodžio 4 dieną mokykloje lankėsi aktorius skaitovas Raimondas Lukšas, kuris vedė meninio skaitymo pamokas. Pradinių klasių mokiniai klausėsi aktoriaus skaitomo kūrinio – S. Lagerliof „Stebuklingosios Nilso kelionės“, vyresniųjų klasių mokiniai – Zigfrido Lenco „Tai buvo Suleikiuose“. Mokiniai ne tik įdėmiai klausėsi aktoriaus skaitomų kūrinių, bet ir išgirdo praktiškų patarimų, kaip sėkmingai  išmokti tekstą atmintinai, įveikti jaudulį prieš klausytojų auditoriją. Mokytojams aktorius vedė metodikos seminarą, kuriame pateikė praktinių patarimų, kaip padėti mokiniams ruoštis meninio skaitymo konkursams, pasirinkti tinkamą literatūros kūrinį ir jį perskaityti su mokiniu. Lektorius atsakė į mokytojų pateiktus klausimus, vyko nuoširdus pokalbis. Tą pačią dieną mokykloje vyko tėvų susirinkimas, tėveliai klausėsi aktoriaus skaitomo E. Hemingvėjaus „Senis ir jūra“.