Europos kalbų diena mokykloje

     Rugsėjo 24 dieną mokykloje vyko integruota ,,Europos kalbų diena“. 5-10 klasės pasirinko šias kalbas: 5 – vokiečių, 7 – švedų, 8 – prancūzų, 9 – austrų, o 10 klasė pasirinko graikų kalbą. Kiekvienos klasės uždavinys buvo pildant plakatus per tam tikrų dalykų pamokas sužinoti ką nors nauja apie tą šalį ir kalbą.

     Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai sužinojo apie kalbų sistemas, domėjosi abėcėle, mokėsi po keletą tos kalbos žodžių. Per anglų kalbos pamokas ieškojo įdomių faktų apie kalbą, mokėsi patarlių. Per geografiją piešė vėliavas bei domėjosi šalių demografija. Per matematikos pamokas mokiniai ieškojo fizikų ir matematikų – tos tautos atstovų- bei aptarė jų svariausius darbus. Per biologijos pamokas ieškojo labiausiai paplitusių gyvūnų rūšių, piešė nacionalinį tos šalies simbolį. Po pamokų mokiniai pristatė savo plakatus, akcentavo įdomiausius faktus bei kabino plakatus ant sienos.

                                                      Lietuvių kalbos mokytoja Ligita Zagurskienė