Gandrinės – 2014

Jau tapo tradicija mūsų mokykloje organizuoti Gandrinių šventę. Šių Gandrinių metu kiekviena pradinukų klasė pristatė gamtos ugdymo projektą „Stebiu, fiksuoju, pristatau…“.

Mokyklos pirmokai rinko mįsles, eilėraščius apie pempes, stebėjo jas laukuose, dainavo daineles.

Antrokai gilino žinias apie kieles, vaikščiojo po kaimą ieškodami kielių, o kai surado, tai net nufilmavo šokinėjančias kieles.

Trečiokai domėjosi gandrų gyvenimu. Fotografavo ant vandens bokšto apsigyvenusią gandrų šeimyną, įrašinėjo jų kalenimą, filmavo sukančius ratu gandrus.

Ketvirtokai rašė rašinėlius apie varnėnus, juos piešė ir rinktą bibliotekoje informaciją pristatė klasės draugams.

Sužinojom daug įdomių dalykų apie paukščius gyvenančius šalia mūsų. Mokėmės juos piešti, vaikštinėjom kaip paukšteliai, straksėjom kaip kielės, šokom paukščių šokį, minėm mįsles bei dainavom daineles. Visiems buvo smagu!

Gandrinės – 2014 akimirkos