Integruota biologijos-kūno kultūros pamoka „Darnus širdies darbas. Širdies darbo priklausomybė nuo fizinio krūvio“

Kovo 25 dieną mokykloje devintokams vyko integruota biologijos-kūno kultūros pamoka „Darnus širdies darbas. Širdies darbo priklausomybė nuo fizinio krūvio“. Pamokos tikslas – apibūdinti širdies darbo ciklus. Išmokti nustatyti pulsą ir atlikus fizinius pratimus palyginti asmeninius ir klasės draugų pulso pokyčius, duomenis pavaizduoti grafiškai.

  Mokiniai pamokoje aptarė svarbiausias sąvokas, išsiaiškino kas yra pulsas, kaip jis skaičiuojamas. Individualiai nustačius pulsą ramybės metu, atlikus fizinį krūvį ir atsigavimo periode, mokiniai palygino savo pulso pokyčius su klasės draugų gautais rezultatais. Aptarimo metu diskutavome, kokie veiksniai ir kaip įtakoja širdies darbui bei kaip išlaikyti sveiką širdį.

Kūno kultūros mokytoja, Ema Butkevičiūtė