Integruota maisto diena

  Spalio 18 d. mokykloje buvo vykdomos integruotos maisto dienos veiklos. Šios dienos tikslas – integruoti įvairią informaciją apie maistą, vaisius, daržoves, sveikus produktus į visų dalykų pamokas, pritaikant netradicinius ugdymo metodus.

   Per technologijų ir informacinių technologijų integruotas pamokas penktokai gamino salotas iš daržovių ir ieškojo informacijos, kokių naudingų medžiagų jos turi, kuo svarbios mūsų organizmui. Na, o per istorijos, gamtos ir žmogaus integruotas pamokas mokiniai vaikščiojo po pasirinktą teritoriją ir ieškojo maisto gamtoje, įvairių augalų, kuriuos galima būtų valgyti. Taip pat susipažino su pirmykšte bendruomenine santvarka, mityba. Mokiniai apibendrino ir pristatė informaciją, nuotraukas.

  Šeštokai ir septintokai dalyvavo kūno kultūros ir rusų kalbos integruotose pamokose. Mokiniai  atsakinėjo į viktorinos klausimus apie sveiką maistą, dalyvavo vertimų projekte.

  Aštuntokai per istorijos ir anglų kalbos integruotas pamokas ieškojo informacijos apie maistą viduramžiais. Taip pat spėliojo mįsles apie vaisius ir daržoves anglų kalba bei pristatė plakatą apie ,,supermaistą‘‘.

   Devintokai ir dešimtokai per ekonomikos ir karjeros planavimo integruotas pamokas rinko informaciją ir darė plakatą apie maisto technologijų profesijas, alternatyvos ieškojo keičiant produktus kitais produktais salotoms.

  Per dailės ir informacinių technologijų integruotas pamokas ieškojo informacijos apie menininką Džiuzepę Arčimboldą, žiūrėjo jo darbų nuotraukas internete. Mokiniai pritaikė surastą informaciją ir kūrė portretus iš vaisių, daržovių, lapų bei surengė parodėlę.

no images were found