Integruota pamoka „MOKI ŽODĮ – ŽINAI KELIĄ“

MAŽA TAUTA SU DIDELIU ŽODYNU,

KAIP TU Į NEMUNO PIETINĮ KRANTĄ

SU JUO IŠPLAUKT GALĖSI, JEI KAIMYNAI

TAVŲJŲ ŽODŽIŲ TURTO NESUPRATO?

   Kovo 27 – ą dieną vyko integruota pamoka (priešmokyklinės ugdymo  ir 6 klasės) „MOKI ŽODĮ – ŽINAI KELIĄ“. Bendradarbiaudami ugdytiniai klausėsi raiškaus skaitymo ištraukų iš M. Mažvydo „Katekizmo“. Linas atmintinai deklamavo ištrauką iš M. Daukšos „Postilės“. Aptarė kalbos ir tradicijų reikšmę. .Priešmokyklinio ugdymo vaikai pasakojo apie Velykų tradicijas. Vyko mįslių viktorina. Pamoką baigėme žaisdami su emocijų kortelėmis.

                                                               Lietuvių kalbos mokytoja A. Butrimaitė

                                         Priešmokyklinio ugdymo pedagogė J. Stašauskienė

no images were found