Įsitraukėme į akciją „Lietuvai ir man“

Vasario 13 – ąją Truskavos pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai deklamuodami eilėraščius, dainuodami, inscenizuodami lietuvių liaudies dainas, minėjo Valstybės atkūrimo dieną. Po pamokų susirinko gausus trispalvių draugystės apyrankių pynėjų būrys. Taip buvo pratęsiamas šios svarbios datos minėjimas ir atsiliepta į mokinių ir jaunimo organizacijų kvietimą originaliai paminėti artėjantį Lietuvos nepriklausomybės 25 – metį. Renginį organizavo istorijos mokytojas G. Šilkaitis, technologijų mokytoja R. Miliūnienė, klasių vadovai, kurie pakvietė kartu dalyvauti mokinių tėvelius. Istorijos mokytojas paaiškino, kokių tikslų siekiama įsijungiant į šią akciją. Draugystės apyrankių pinti susirinko 5-10 klasių mokiniai, mokytojai, kaimo bendruomenės atstovės E. Silevičienė, G. Maršalkienė ir kt. Džiugu, kad į kvietimą atsiliepė aktyvios mokinių mamos: G. Burkauskienė, R. Makelienė, I. Pupininkienė, I. Jankūnaitė, I. Arlauskaitė – Švobienė, J. Irič ir kt. Mokiniai savo pintas ir draugų dovanotas apyrankes nešios iki kovo 11 – osios. Gražiausios trispalvės apyrankės atiduotos istorijos mokytojui, kuris jas nuvežė į Vilniaus Nacionalinę dailės galeriją ir užrišo ant Gediminaičių stulpų konstrukcijos. Tai mūsų pynėjų dovana Lietuvai.

Truskavos pagrindinės mokyklos mokytojas G. Šilkaitis