Jaukus rytmetys teatre

…Spalio 19 d .mūsų mažieji ikimokyklinukai, pradinių klasių mokiniai ir mokytojos surengėme išvyką į Panevėžio lėlių vežimo teatrą.

Mus pasitiko jauki teatro aplinka ir malonūs darbuotojai. Po pažinties su teatro lėlių ekspozicija buvome pakviesti į salę, stebėti ,,Mažojo automobiliuko nuotykių“. Edukacijos metu aktoriai pademonstravo kokios skirtingos yra teatro lėlės ir išdavė jų ,,gimimo‘‘ paslaptį”. Mokiniai turėjo unikalią galimybę pabūti scenoje ir išmėginti kaip valdomos lėlės. Bandžiusieji sakė, kad tai tikrai nelengva, bet labai įdomu.

Po linksmos fotosesijos pasigrožėjome rudeniniais Nevėžio senvagės vaizdais ir laimingi grįžome į mokyklą.

Mokytoja D. Ivanauskienė