Judrumo savaitės renginiai

    Rugsėjo 16-22 dienomis mokyklos mokiniai dalyvavo judrumo savaitės renginiuose.
Savaitės pradžią visi linksmai pradėjome šokiais ir žaidimais. Pradinukai ir vyresnieji mokiniai mokėsi neteršti aplinkos ir tvarkingai rūšiuoti šiukšles. Trečiadienį po bendros mankštos šokio ritmu mokiniai ir mokytojai įveikė simbolinį bėgimą aplink mokyklą ir aktyviai dalyvavo paspirtukų lenktynėse bei kitose veiklose. Renginių ciklą vainikavo 14 km. pažintinis žygis senuoju keliu į Ramygalą, link partizanų žūties vietos prie Drūlupio upelio, kuriame mokiniai turėjo galimybę išbandyti dažasvydžio žaidimą. Pertraukų metu mokiniai žaidė stalo teniso, stalo futbolo ir krepšinio žaidimus.
   Džiugu, jog organizuoti renginiai išjudino visą mokyklos bendruomenę ir leido visiems kartu nuotaikingai praleisti laiką!
 
                                                   Kūno kultūros mokytoja, Ema Butkevičiūtė

no images were found