„Ką papasakos lietaus lašelis?“

Vanduo – tai iš debesų krintantys lietaus lašai.

Vanduo – tai tekanti upė, ištirpęs ledynas.

Vanduo – taip reikalingas žmogui, paukščiui, gėlei.

Vanduo – tai Žemės dalis. Vanduo – tai GYVYBĖ.

  Kovo 19 – 23 dienomis Kėdainių lopšelis – darželis „Aviliukas“ ir mokykla – darželis „Obelėlė“ visus norinčius Kėdainių rajono priešmokyklinukus ir jų pedagogus pakvietė dalyvauti projekte „Ką papasakos lietaus lašelis?“. Renginio tikslas – paminėti pasaulinę vandens dieną, skleisti ekologines idėjas ir formuoti tinkamą suvokimą apie vandens svarbą žmogaus gyvenime ir aplinkoje.

  Priešmokyklinio ugdymo klasėje visą savaitę vyko įvairi veikla. Vaikai atsinešė iš namų vandens, kurį visi ragavo ir bandė pasakyti, kuris vanduo skanesnis, gaivesnis. Žiūrėjo filmą „Vanduo – gyvybės šaltinis“, piešė su vandeniu ant asfalto. Vaikai atliko bandymus – kaip susidaro garai, lyja lietus, vanduo balione. Darėme kolektyvinį aplikacijos darbą „Lašiukai“.

  Ėjo prie tvenkinio, daug diskutavo apie gamtos švarą, naudą, globą. Rinko šiukšles.

  Vanduo – tai gyvybė, kurią gali įžiebti kiekvienas lašas. Tausokime vandenį, nes kiekvienas lašas vertas labai daug…

                                 Priešmokyklinio ugdymo pedagogė J. Stašauskienė

no images were found