Kad šv. Kalėdų stebuklo laukimas neprailgtų …

Kalėdos – gerų minčių ir darbų metas.

Mūsų mokykloje šių Kalėdų laukimas priešmokyklinukams ir pradinių klasių mokiniams buvo ypatingas. Mokiniai savo sugebėjimus galėjo išbandyti kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose mokėsi gaminti žibintus, klijavo ir kūrė kalėdinius atvirukus, karpė popierinius sodus, jais puošė mokyklą.

Pati įdomiausia diena buvo kalėdinių kepinių dirbtuvėje. Joje teko patiems maišyti tešlą, kočioti ją, formuoti ir kepti sausainius. Savo kepiniais vaikai vaišino vieni kitus, mokyklos bendruomenę, tėvelius.

Kūrybinės dirbtuvės – sodai:

Kūrybinės dirbtuvės – žibintai:

Kūrybinės dirbtuvės – atvirukai:

Kūrybinės dirbtuvės – kepiniai:

Kalėdinių dirbinių savaitė baigėsi nuotaikingu, gražiu priešmokyklinukų, pradinukų koncertu ir Kalėdiniu karnavalu.

Renginių metu kiekvienas gavom didžiulę dovaną: išmokom būti geresni, gražesni, pakantesni, pagelbėti, pasirūpinti vieni kitais.