Kalėdinė šventė mokykloje

Truskavos pagrindinėje mokykloje, Gruodžio 22 dieną vyko Kalėdinis renginys į kurį mokiniai buvo kviečiami ateiti pasipuošus kaukėmis ar kostiumais. Renginio pradžioje visoms mokiniams buvo skirta užduotis pasipuošti savo klasės duris. Sudaryta mokytojų komisija, lydimi mokyklos direktorės vertino ir nusprendė kurių klasių papuoštos durys yra gražiausios. Įvertintos ir apdovanotos buvo visos klasės.  Kad Kalėdinė šventė mokykloje būtų įdomesnė ir smagesnė buvo surengta kalėdinių dainų improvizacija, mokiniai burtu keliu išsitraukė dainas ir per skirtą laiką turėjo kuo įdomiau ir linksmiau pasiruošti ir pasirodyti scenoje. Kad renginys būtų ne tik linksmas bet ir naudingas buvo surengtas ir protų mūšis, mokiniai galėjo  pasitikrinti savo žinias ir linksmai pabendrauti su savo klase. Protų mūšio pabaigoje buvo skaičiuojami balai, paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai 6 klasės mokiniai ir jiems padėjusios mokytojos. Na, o besibaigiant renginiui. buvo išrinktos gražiausios ir įdomiausios kaukės.

                                                                                               Dešimtokai

no images were found