Kalėdiniai renginiai ,,Pradinukų Kalėdos -2017”.

Tikslai: Ugdyti vertybines nuostatas per patyrimą, išgyvenimą ,veiklą.Pajusti LAUKIMO prasmę ir juo džiaugtis.
I sav. 0-4 kl. mokiniai veiklų metu bus supažindinami su Advento laikotarpio tradicijomis;
Kas yra adventas?
Kada tiksliai prasideda adventas?
Kada atsirado tradicija minėti adventą?
Kokios yra svarbiausios advento tradicijos?
Advento vainiko arba Advento kalendoriaus kūrimas.
II sav. Klasės erdvių puošimas Kalėdiniais rankdarbiais. 0-4 kl. piešinių konkursas ,,Piešiu Kalėdų senelį“.
1-15 d. Priešmokyklinės klasės dalyvavimas rajoninėje akcijoje ,,Pradžiuginkim širdį senoliams“.
15 d. Kalėdinė išvyka į Šiaulius; šokolado fabriko muziejaus ,,Rūta“ edukacinis užsiėmimas; pramogos ,,Vaikystės mieste, ,,Cosmo“ kambario ,,Paukščių tako“ lankymas.
III sav. Kalėdinių skaitinių valandėlės. Pramogos lauke ,,Lipdom senį besmegenį“, ,,Angelai sniege“.(esant palankioms oro sąlygoms). Kalėdinių sveikinimų rašymas artimiesiems ir draugams į ,,Kalėdų paštą“.
22 d. Integruota etnokultūros diena; gruodžio barometras. Senolių orų spėjimai. Lietuvių mįslės apie žiemą. Mįslių konkursas. Elnio devyniaragio šventė- žiemos saulėgrįža. Projektas ,, Žibintas“. Susipažinimas su Kalėdų papročiais. Lietuvių pasakos ,,Trylika mėnesių“ skaitymas ir iliustravimas, vaikų žaidimai.