Kalėdinis karnavalas

Kiekvienais metais prieš mokinių atostogas vyksta kalėdinis karnavalas. Tai dar viena proga visiems pabūti kartu, atskleisti savo fantazijas, kūrybiškumą bei pasižiūrėti kitų pasirodymus.

Šiais metais dešimtokai visus pakvietė į „Žiemos talentų šou“. Visos klasės turėjo pasirodyti savo talentus. Penktokai pademonstravo magijos triukus, šeštokai pristatė šokį, septintokai vaidino, aštuntokai grojo įvairiais instrumentais, o devintokai dainavo. Kad nepabostų pasirodymai, pertraukų metu skambėjo muzikos mokytojos paruoštų mokinių dainos, buvo menamos mįslės bei organizuojami įvairūs žaidimai.

Apdovanoti mokiniai, kurie geriausiai atliko užduotis ir buvo įdomiausiai apsirengę. Visos klasės gavo saldžias dovanas.

Ačiū visiems už dalyvavimą ir gerą nuotaiką.