Kalėdinis karnavalas

Mokyklos mokinių tarybos pasiūlyta šiųmetinio karnavalo tema  – filmai. Klasėms burtų keliu teko: 5 klasei  – meilės tema, 6  – nuotykių, 7  – pasaka, 8 – komedija, 9 – siaubo tematika.   Šaunuoliai mokiniai ir jų klasės vadovai – puikiai pasiruošė karnavalui!  Buvo smagu žiūrėti penktokų paruoštą Šreko ir jo mylimosios Fionos meilės epizodą, šeštokai su savo klasės vadovu Giedriumi žiūrovus  įtraukė į  nuotykius su Betmenu, septintokai sumodernino  visiems žinomą pasaką ,,Snieguolė ir septyni nykštukai,“ aštuntokų komedija ,,Šuriko nuotykiai“ sukėlė  smagių emocijų ir juoko, devintokų Adamsų šeimynėlė buvo ypač žavinga. O mūsų mokyklos  vyriausieji –  dešimtokai  – šauniai susitvarkė su karnavalo eiga, organizaciniais klausimais.

Klasių artistai  buvo apdovanoti prizais ir saldumynais.