Kalėdų laikotarpis prasidėjo džiugiai

           Gruodžio 22 d. mokyklos priešmokyklinukai ir pradinukai visą dieną linksmai praleido kalėdinėje ekskursijoje.

            Nuo pat ryto pramogavome pramogų centre „Musės salto“. Panevėžio teatre „Menas“ žiūrėdami spektaklį supratome, kad kurti ir dovanoti dovanas smagiau nei jas gauti. „ČIKI POK – PADOVANOK!“ pasaka visiems paliko įsimintinus įspūdžius: puikūs aktoriai, spalvingos dekoracijos ir rūbai, nuotaikinga muzika.

Pasibaigus spektakliui, scenoje netikėtai pasirodė Kalėdų Senelis, kuris už gerą nuotaiką išdalino ilgai lauktas dovanėles.

Ekskursiją  mokiniai tęsė pasivaikščiojimu Laisvės aikštėje, kur įžiebta miesto Kalėdų eglė.

Kalėdinė pramogų diena buvo turininga. Visus lydėjo šventinė nuotaika ir nuoširdus bendravimas. Čia tai tikros Kalėdos! – girdėjome linksmus mokinių balsus ir tikėjome, kad Kalėdinis laikotarpis, prasidėjęs džiugiai, atneš gausybę puikių akimirkų. 

                                                                    Pradinio ugdymo pedagogė D. Ivanauskienė