Karate Kyokushin treniruotė Truskavos mokykloje

Rugsėjo 29 dieną Truskavos pagrindinėje mokykloje svečiavosi Kėdainių Karate Kyokushin klubo „Stoikas“ treneris Vaidas Rudelis ir jo asistentas, daugkartinis Lietuvos ir Europos Karate Kyokushin varžybų prizininkas Rokas Kačiulis.
Trumpai pristatęs kovos meną, treneris pakvietė vaikus į trumpą treniruotę. Mokiniams buvo parodyti pagrindiniai judesiai ir veiksmai rankomis bei kojomis, kuriuos jie turėjo pakartoti. Treniruotėje teko padaryti ir keletą įdomesnių pratimų.
Pasibaigus užsiėmimui, buvo galima užduoti klausimus treneriui Vaidui ir jo asistentui Rokui. Mokiniai šia galimybe pasinaudojo ir aktyviai kėlė rankas. Po treniruotės, žinoma, nepraleidome progos visi kartu nusifotografuoti, atsirado norinčių nusifotografuoti su mokyklos svečiais ir atskirai.

Atsisveikindamas treneris tarė OSU! ir žadėjo dar grįžti.

Karate treniruotė buvo viena iš Kėdainių rajono savivaldybės finansuojamo sveikatos projekto „Gyvenkime sveikai“ veiklų.

Akimirkas iš renginio rasite čia