Kėdainių rajono mokinių savivaldos forumas

Balandžio 21-23 dienomis vyko Kėdainių rajono mokinių savivaldų forumas ,,Bręstanti galimybė“. Šiame forume  dalyvavo ir  Truskavos pagrindinės mokyklos mokinių tarybos narė Kamilė Burkauskaitė.
Ukmergės rajone Veprių laisvalaikio, užimtumo ir turizmo filiale susirinkę moksleiviai drauge  su lektoriais, psichologėmis diskutavo apie motyvacijos kūrimą,  kaip išsaugoti savo unikalumą.  Draugiškai dirbo darbo grupėse, kuriose buvo galima išbandyti save lyderystės srityje ar net patiems sukurti savo išsvajotąjį projektą.
Forumo dalyviai, praleidę beveik tris dienas, įgavo daugiau pasitikėjimo savimi, surado naujų draugų ir bendraminčių. Paskutinę  dieną  balsavimo būdu išrinko naująją KRMT pirmininkę.
Forumo uždaryme visi atsisveikino paskutiniu LMS’ietišku plojimu. Prisipildę gerų emocijų ir gražių prisiminimų, dalyviai vyko namo žinodami, kad ne paskutinį kartą visi susirinko pabūti kartu.

MT narė Kamilė Burkauskaitė