Kėdainių rajono mokinių savivaldos institucijų forumas

Rugsėjo 17-18 dienomis Ryto progimnazijoje  vyko Kėdainių rajono mokinių savivaldos institucijų forumas ,,Kai tikslai virsta darbais, svajonės tampa realybe!“. Šiame forume dalyvavo ir  dvi Truskavos pagrindinės mokyklos mokinių tarybos narės Kamilė ir Deimantė.
Kėdainių ,,Ryto“ progimnazijoje susirinkę moksleiviai diskutavo apie motyvaciją ir pasitikėjimą savimi su žinomais šalies ir Kėdainių verslininkais, ekonomistais, politikais ir žurnalistais. Vienos iš forumo organizatorių rajono moksleivių tarybos narės Ugnė ir Emilija pasakojo, kad forumo tikslas – suvienyti Kėdainių rajono savivaldų narius, paskatinti juos siekti savo tikslų, padrąsinti.
Dalyviai, forume  nagrinėdami gerosios patirties pavyzdžius, patys sėmėsi patirties, įgijo motyvacijos.

MT  narė Kamilė Burkauskaitė

no images were found