Kėdainių rajono mokinių savivaldų forumas

 

   Spalio 21 dieną, šeštadienį, vyko Kėdainių rajono mokinių savivaldų forumas ,,Nuo trobelės iki dangoraižio“. Organizuojamo forumo tikslas – stiprinti savivaldas, padėti joms pamatus šiems mokslo metams. Forume dalyvavo ir Truskavos mokyklos MT narės Kamilė Burkauskaitė ir Justina Šeštokaitė. Į forumą susirinkę moksleiviai klausėsi KRMT pirmininkės Gundos Krasauskaitės ataskaitos, vėliau ji paskelbė konkurso ,,Savivalda – MES“ startą. Į forumą atvykę du ,,Gyvosios bibliotekos“ atstovai kalbėjo apie lytiškumo problemas, apie aspergerio sindromą. Tai pat forumo dalyviai plušėjo darbo grupėse. Evelina Lukšytė, KRMT narė, supažindino su Suomijos švietimo sistema. Po šios įdomios diskusijos kalbėjome apie jaunimo politiką. Po vienos dienos trukmės forumo visi laimingi ir kupini įspūdžių, naudingos patirties, atsisveikinome ir patraukėme namo.

                                                                                   MT narė Justina Šeštokaitė

 

no images were found