Kėdainių rajono Mokinių Tarybų forumas

Balandžio 2-3 dienomis Truskavos mokyklos mokinių tarybos narės vyko į Kėdainių rajono forumą „Valia keisti. Galia kurti“. Forumas vyko Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje.       Dalyviams atvykus į gimnaziją, juos pasitiko labai malonios merginos. Po registracijos dalyviai rinkosi į salę, kurioje prasidėjo forumo atidarymas. Pirmasis svečias –  A. Burneikaitė –  pristatė Lietuvos moksleivių sąjungą (LMS). Toliau forumo programoje buvo diskusija su Madara Žgute „Kaip teisingai pasikloti lovą, kad gerai išsimiegotum“. Diskusijoje  lektorė pasakojo apie savanorystę Afrikoje. Papietavę dalyviai vėl rinkosi į salę ir skirstėsi į grupes darbo grupėms. Darbo grupėse KRMT narės mokino oratorystės, rinkodaros ir t.t. Baigę pamokėles darbo grupėse, visi ėjo vakarieniauti. Po vakarienės vyko socializacija. Atvyko keletas svečių, kurie pasakojo apie savo patirtį iš LMS. Išvykus svečiams kai kurie dalyviai ėjo miegoti, o kiti žaidė labai smagius  žaidimus. Kitą rytą  papusryčiavę dalyviai atliko labai judrią mankštą, o vėliau   laukė atvykstant svečių. Pirmas atvykęs svečias –  labdaros ir fondo „Jauniems“ vadovas I. Rusilas pristatė „Misija Sibiras“. Antrasis  lektorius –  interneto portalo Bernardinai.lt vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas D. Puslys – kalbėjo tema „Begalių galia arba V. Havelo pilietinės visuomenės idėja“. Forumo  dalyviai, išklausę svečių,  atsisveikino su visais ir skirstėsi namo su mintimis, kad kitais mokslo  metais vėl susitiks.

Truskavos mokyklos MT narė Kamilė Burkauskaitė

no images were found