Konferencija „Įdomioji ekologija“

Kovo 4 d. 7 – 8 klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje konferencijoje „Įdomioji ekologija“. Jos metu mokiniai gilino žinias apie žiedinę ekonomiką, atliekų rūšiavimą, atliekų tvarkymo sprendimus, atsakingą vartojimą, kas yra tvari aplinka ir daugybę kitų temų. Prie atsakingo ir pakartotino atliekų vartojimo prisideda tokie prekiniai ženklai kaip Adidas, Nike, Lidl, Cocacola ir daugelis kitų. Mokinių nuostabą sukėlė ir tai, kad surinkus ir perdirbus plastikinius butelius gaminami sportiniai batai, kurie gali puikiausiai atrodyti ir su jais esi stilingas. Konferencijos metu vyko ir kūrybinės eko dirbtuvės „Namų laboratorija“. Jos metu mokiniai galėjo pasigaminti ekologiškus, kvepiančius, įmantriausius vonios burbulus.

Biologijos mokytoja Vaida Klevinienė