Konkursas direktoriaus pareigoms eiti

Kėdainių rajono savivaldybė skelbia konkursą Kėdainių r. Truskavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti penkerių metų kadencijai.

Vadovaudamasi Kėdainių rajono savivaldybės mero potvarkiu 2020 m. gruodžio 16 d. Nr. MP1-63 „Dėl Kėdainių rajono savivaldybės mero 2020 m. liepos 8 d. potvarkio Nr. MPI-27 „Dėl konkursų Kėdainių r. Akademijos gimnazijos, Kėdainių r. Josvainių gimnazijos, Kėdainių r. Miegėnų pagrindinės mokyklos, Kėdainių r. Truskavos pagrindinės mokyklos, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos, Kėdainių specialiosios mokyklos, Kėdainių lopšelio darželio „Aviliukas“, Kėdainių lopšelio darželio „Pasaka“ ir Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigoms eiti penkerių metų kadencijai organizavimo“ pakeitimo,

Kėdainių rajono savivaldybė skelbia konkursą Kėdainių r. Truskavos pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti 2021 m. vasario 3 d.