Kovo 11-ąją šilti sveikinimai iš tautiečių

Truskavos  pagrindinėje mokykloje laikotarpis tarp Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios buvo įprasmintas įvairiais renginiais. Projekto idėją Lietuvos valstybei svarbias datas – Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją – paminėkime kartu su kituose kraštuose gyvenančiais tautiečiais, pasiūlė Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.   Akcijos dalyviai – mokyklos pradinukai ir priešmokyklinukai – aktyviai įsijungė į veiklą. Susisiekdami su užsienyje gyvenančiais artimaisiais ir draugais rašė sveikinimus Lietuvai ir lietuviams. Sulaukėme šiltų linkėjimų iš Anglijos, Nyderlandų karalystės, Ispanijos, Švedijos, Škotijos, Norvegijos. Spalvingą linkėjimų stendą pristatėme  kovo 10 dieną vykusioje Nepriklausomybės dienai skirtoje popietėje. Aktyviausiai akcijoje dalyvavo mokytojos A.Kananovičienės ugdytiniai – antros klasės mokiniai. Eilės skirtos gimtinei skambėjo meninio skaitymo šventėje ,,Gimtinė – tai mes”.  Kiek daug mes žinome apie savo kraštą pasitikrinome atlikdami viktorinos ,,Testas tikram lietuviui” užduotis. Puikų bendrystės ir vienybės  jausmą pajutome mokytojų  S. Bolisienės ir L.Barkauskienės  paraginti sudainuoti  liaudies dainą ,,Aš pasėjau ąžuolą”.

Savo sveikinime Lietuvai  antrokas Danielius rašė: linkiu, kad Lietuva būtų laisva, graži ir nebūtų karo.

Išsiskirstėme sutarę šventinį savaitgalį praleisti su tėveliais apsilankant šventiniuose renginiuose.

no images were found