Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena


Sveikiname su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, Kovo 11 – ąja – viena iškiliausių mūsų šalies istorijos švenčių. Linkime sėkmingų darbų, prasmingų idėjų, pilietiško aktyvumo, santarvės ir ryžto. Didžiuokimės savo valstybe, branginkime ją ir būkime vieningi.

Mokyklos administracija

Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – paminėti skirti renginiai Truskavos pagrindinėje mokykloje.

01 -10 d. Valstybinės lietuvių kalbos komisijos iniciatyva rengiami  renginiai: „ Mano mėgstamiausios knygos herojus“, apipavidalintas piešiniu Haiku konkursas, Meninio skaitymo konkursas , Nacionalinis konkursas „Švari kalba – švari galva“, skirti lietuvių kalbos savaitei.

10 d. Pilietinė akcija „Lietuva kviečia“: Nepriklausomybės atkūrimą švęskime kartu su užsienyje gyvenančiais tautiečiais.

10 d. Krepšinio turnyras, skirtas Kovo 11-osios taurei laimėti. Dalyvauja Miegėnų, Labūnavos ir Truskavos mokyklos.

11 d. Šventė „Laisvės pavasaris“, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.